Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Zabrze: zabierz mamę na koncert z niespodzianką!

19.05.2014, nieprzypisany

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Zabrzu zapraszają na bezpłatny koncert z okazji Dnia Matki. Po koncercie dla wszystkich mam organizatorzy przygotowali niespodzianki.

Dzień Matki obchodzony jest niemal na całym świecie. Co ciekawe nie zawsze 26 maja – to tylko polska data święta mamy. W różnych krajach Dzień Matki świętuje się niemal od stycznia do grudnia. Norweskie mamy obchodzą swój dzień w lutym, słoweńskie w marcu, argentyńskie w październiku.

Z okazji tego pięknego święta podarujmy mamie kwiaty i piękne wspomnienia – zaprośmy ją na koncert, który odbędzie się w sobotę, 24 maja w kościele ewangelickim w Zabrzu-Mikulczycach, przy ul. Brygadzistów 14. Początek imprezy o godzinie 17.

Zabrzański koncert będzie częścią obchodów VII Metropolitalnego Święta Rodziny, które w tym roku odbywa się pod hasłem „Rodzina Miłością Wielka”.

W tym roku przypada stulecie polskich obchodów Dnia Matki. Po raz pierwszy odbyły się 26 maja 1914 roku w Krakowie.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij