Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Zabrze: darmowy pokaz filmowy z okazji Dnia Dziecka

29.05.2013, Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka zabrzańska filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) oraz Kino „Roma” zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na bezpłatny seans filmowy. Początek 3 czerwca, o godz. 17.

Już niedługo, w najbliższą sobotę nadejdzie dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Dzień Dziecka to doskonała okazja, by pokazać naszym pociechom, tym małym i tym starszym, jak bardzo są dla nas ważne.

Z okazji Dnia Dziecka filia ChSCh w Zabrzu oraz Kino „Roma” postanowiły przygotować dla najmłodszych szczególną niespodziankę. W poniedziałek, 3 czerwca, o godz. 17 zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na projekcję bajki pt. Zakochany wilczek. Pokaz filmu będzie bezpłatny.

Zakochany wilczek to uniwersalna, ponadczasowa opowieść o miłości ponad społecznymi podziałami, zarówno dla młodszych jak i starszych widzów. Po filmie na wszystkich będzie czekał poczęstunek.

Projekcja odbędzie się w Kinie „Roma” w Zabrzu, przy ul. Padlewskiego 4.

Czytaj więcej o Dniu Dziecka.

Czytaj więcej o pomocy dzieciom i młodzieży.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij