Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Zabrzanie nad morzem

13.08.2013, Wypoczynek dla dzieci i młodzieży

Tego lata dzieci z Zabrza dzięki wolontariuszom Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) po raz kolejny miały okazję wyjechać nad morze. Gościny udzielił wczasowiczom pensjonat we Wrzosowie k. Kamienia Pomorskiego. Siedmiodniowy wyjazd upłynął na zwiedzaniu i plażowaniu. Dla Wiktorii (9 lat), Pauli (14 lat) i Natalii (14 lat) były to niezapomniane wakacje. Dziewczyny wraz z opiekunami zwiedziły Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej oraz katedrę ze znajdującym się w środku unikatowym wirydażem, spacerowały po porcie jachtowym, plażowały i kąpały się w morzu. Turyści z Zabrza odwiedzili także Świnoujście. Tutaj zwiedzili Muzeum Rybołówstwa Morskiego i weszli na wieżę widokową, skąd podziwiali malowniczą okolicę. Korzystając z otwartych granic, wycieczkowicze przeszli na stronę niemiecką, do Ahlbeck, gdzie spacerowali po pięknym molo. Niedaleko miejsca zamieszkania było gospodarstwo rolne. Tam, dzięki uprzejmości gospodarza, miastowi mogli zobaczyć, jak wygląda życie na wsi. Wiktorii, Pauli i Natalii najbardziej podobały się cielaczki.

Czytaj więcej o wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij