Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Wisła: integracja rodziny w kuchni

16.09.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Przygotuj wspólnie z bliskimi choć jeden posiłek w tygodniu. Przekonasz się, ile w tym radości! Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle zapraszają na wspólne gotowanie 18 i 25 września. Udział w warsztatach Rodzinnej Szkoły Zdrowego Gotowania jest bezpłatny.

Gotowanie to wyśmienita okazja do zacieśniania rodzinnych więzi, interesujących rozmów, słowem doskonały pomysł na integrację rodziny. Zajęcia adresowane są do wszystkich, którzy cenią sobie własne zdrowie, lubią gotowanie, a także chcieliby wzbogacić menu o nowe, smaczne i zdrowe dania. W zajęciach mogą wziąć udział pary oraz rodzice z dziećmi. Ze względów bezpieczeństwa każdej dorosłej osobie może towarzyszyć jedno dziecko.

Wrześniowe warsztaty są kontynuacją zajęć, które odbyły się 6 i 7 sierpnia. Tak jak poprzednio zajęcia odbędą się w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Wiśle, przy ul. Reymonta 2. Początek spotkania o godzinie 18. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o zgłoszenia pod numerem tel. 505 440 034.

Rodzinna Szkoła Zdrowego Gotowania jest realizowana w ramach projektu „Zdrowa Rodzina”. Projekt otrzymał dofinansowanie z konkursu Działaj Lokalnie, który jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej. Rodzinna Szkoła Zdrowego Gotowania dofinansowana jest również przez Gminę Wisła i Powiat Cieszyński w ramach realizacji zadań publicznych.

Czytaj o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

red.jl

 

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij