Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Wisła: EXPO Zdrowie po raz szósty

13.05.2016, EXPO Zdrowie

W najbliższą środę na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle po raz szósty będzie gościć mobilna wystawa EXPO Zdrowie. To niepowtarzalna okazja do tego, by w dobrym towarzystwie i serdecznej atmosferze sprawdzić stan swojego zdrowia, wykonać proste badania i skonsultować ich wyniki z lekarzem.

Wystawy EXPO Zdrowie na dobre wpisały się w wiślański rozkład wiosenno-letnich imprez. Powoli zaczynają być lokalną tradycją. Podczas wystawy będzie można m.in. sprawdzić wydolność płuc, poziom cukru we krwi, zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie oraz wykonać tzw. test harwardzki (test wydolności organizmu). Ponadto organizatorzy przewidzieli stanowisko z degustacją zdrowej żywności i wiele innych atrakcji, m.in pokaz udzielania pierwszej pomocy.

Te zdrowotne ekspozycje mają jeden cel – pokazać jak łatwo i przyjemnie można dbać o zdrowie. Wystarczy do tego osiem małych kroków. Wszystkie będą omówione na poszczególnych stanowiskach wystawy. Idea EXPO Zdrowie narodziła się w latach 80. ubiegłego wieku. Wystawy z powodzeniem organizowane są na całym świecie, także w Europie. W Polsce od 2010 roku. Mieszkańcy Wisły znają je od sześciu lat.

Mobilna wystawa EXPO Zdrowie odbędzie się w środę, 18 maja na Placu Bogumiła Hoffa, w godzinach 9–14. Organizatorami wydarzenia są Chrześcijańska Służba Charytatywna filia w Wiśle, Starostwo Powiatowe w Cieszynie, Miasto Wisła oraz lokalny zbór Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Czytaj więcej o projekcie EXPO Zdrowie.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij