Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Skoczów: szkoła gotowania

2.11.2011, Kluby zdrowia

Klub zdrowia w Skoczowie prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zorganizował Szkołę Zdrowego Gotowania. Na zajęciach 20 października można było skosztować pysznej zapiekanki i świeżych soków.

Iwona Deperas, promotor zdrowia zaprosiła uczestników do wspólnego przygotowania zapiekanki z bakłażana wraz z wegetariańskim leczo. Wszystko zostało posypane wędzonym serkiem tofu. Całość podano z kaszą gryczaną.

W trakcie pieczenia potrawy wszyscy mieli okazję degustować soki owocowe przygotowywane przy użyciu wyciskarki. Świeży sok z wyciskarki w przeciwieństwie do gotowanych posiłków zachowuje swoją naturalną strukturę molekularną, którą organizm od razu rozpoznaje i natychmiast włącza w proces trawienia. Pyszny smak soku z jabłek, ananasa, pomarańczy i winogron zapewne na długo pozostanie w pamięci uczestników. I zachęci do przygotowywania zdrowych potraw i napojów w domu.

Czytaj więcej o klubach zdrowia

Złóż dar na działalność dobroczynną

Przekaż 1% dla zaufanej organizacji dobroczynnej – ChSCh (KRS 0000220518).

(mp)Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij