Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Skoczów: jak zregenerować organizm w wakacje

12.06.2014, Kluby zdrowia

Na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Skoczowie promotorka zdrowia Iwona Deperas opowie, jak wzmocnić odporność organizmu dzięki darom lata. Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na spotkanie.

Zbliża się lato, a wraz z nim sezon urlopowy. W tym czasie warto zadbać nie tylko o wypoczynek, ale i o regenerację organizmu przed jesienią i zimą. Lato zasypuje nas swoimi darami w postaci świeżych warzyw i owoców. O tej porze roku są najsmaczniejsze i mają najwięcej witamin. Wykorzystajmy je, by poprawić naszą kondycję. Gość najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Skoczowie Iwona Deperas podpowie nam, jak to zrobić.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie odbędą się w poniedziałek, 16 czerwca, o godz. 18 w Zespole Szkół nr 1, przy ul G. Morcinka 20. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij