Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Skoczów: jak znaleźć motywację, by wprowadzić dobre nawyki

11.03.2014, Kluby zdrowia

Twoje zdrowie w twoich rękach – pod takim hasłem odbędą się kolejne zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie, prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Tryb życia, który prowadzimy, zależy przede wszystkim od nas. To my decydujemy o tym, czy do pracy pojedziemy samochodem czy rowerem; czy na lunch zjemy fast food czy zdrowy, przemyślany posiłek; czy jedzenie popijemy butelką coca-coli czy wodą. Słodycze czy owoce, ruch czy bierność, zdrowie czy choroba?

Czasem jest tak, że chcielibyśmy coś zmienić, ale ciężko nam znaleźć motywację, albo po prostu nie wiemy, od czego zacząć. Inspirację znajdziemy na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Skoczowie. Prelegentem będzie promotor zdrowia Włodzimierz Pilch, który opowie o prostych zasadach zdrowego stylu życia. Stopniowe wprowadzanie ich w naszą codzienność wcale nie jest takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

Ponadto w programie spotkania porady żywieniowe oraz degustacja zdrowej żywności. Na zajęcia Klubu Zdrowia w Skoczowie organizatorzy zapraszają 17 marca, na godz. 18 do Zespołu Szkół nr 1 przy ul. G. Morcinka 20. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij