Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Podziel Się Posiłkiem w Zabrzu

28.09.2011, Pomoc żywnościowa

Ogólnopolska zbiórka żywności Podziel Się Posiłkiem jak co roku spotkała się z wielkim zainteresowaniem. 23 i 24 września w Zabrzu 50 wolontariuszy z trzech zaprzyjaźnionych organizacji wzięło udział we wspólnej akcji. W sumie zebrali 1110 kg żywności. Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Zabrzu uzyskała dla swoich podopiecznych 600 kg. Pozostałe produkty trafią do podopiecznych stowarzyszeń „Guido” oraz „Żyj i daj żyć”.

– Zebraliśmy najwięcej takich produktów jak makaron, mąka, cukier, ryż, ale nie zabrakło też słodyczy i konserw – mówi Jan Brzuś, kierownik lokalnej filii ChSCh. – Podobnie jak w zeszłym roku staliśmy w tych samych sklepach sieci Biedronka, gdzie już nas znają, i z którymi współpraca układa się bardzo dobrze. Podczas zbiórki mieliśmy kilka bardzo miłych momentów, ale ja najbardziej zapamiętam to, że wolontariusze, którzy brali w niej udział po raz pierwszy, wyrazili wielki entuzjazm. Są chętni, żeby znowu przyłączyć się do akcji w przyszłym roku. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane produkty!

Zebrana żywność trafi do podopiecznych filii ChSCh w Zabrzu za pośrednictwem prowadzonego przez filię punktu wydawania żywności. 

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij