Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Piknik seniora w Wiśle

1.09.2015, nieprzypisany

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle zaprasza na Piknik Seniora 60+, który odbędzie się w Wiśle na Placu Bogumiła Hoffa 3 w najbliższą niedzielę, 6 września, w godzinach 10-16.

Dla uczestników pikniku przygotowano: bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy we krwi, cholesterolu, badanie wydolności płuc, szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy, konkurs z zakresu wiedzy o zdrowiu z nagrodami, instruktaż nordic walking, wykłady dotyczące problemów wieku starszego oraz możliwości radzenia sobie z depresją.

Ponadto będzie można zapisać się na bezpłatne kursy antystresowe i zdrowego gotowania, będzie także stoisko z bezpłatnymi publikacjami prozdrowotnymi, a także stoisko z degustacją zdrowych potraw. Podczas Pikniku odbędzie się także koncert orkiestry dętej.

Wszystkich chętnych zapraszamy, udział w projekcie jest bezpłatny.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij