Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Myszków: ziołowe sposoby na mięśniowo-kostne choroby

11.01.2017, Kluby zdrowia

Klub Zdrowia w Myszkowie działający przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na kolejne spotkanie. Stytczniowe zajęcia będą poświęcone leczniczym właściwościom ziół.

Nie zdajemy sobie sprawy ze znaczenia aktywności fizycznej dla zachowania długiego życia i zdrowia. Okazuje się, że ruch jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie. Przede wszystkim zachowuje w sprawności układ mięśniowo-kostny. Zdrowie naszego szkieletu zależy także od diety. Nie powinno w niej zabraknąć warzyw i owoców zawierających dużo witamin, beta-karotenu i flawonoidów. Zapobiegają one rozwojowi procesu zwyrodnieniowego i opóźniają starzenie się stawów. Kiedy jednak pojawią się problemy z układem kostno-mięśniowym, nie powinniśmy od razu sięgać po farmaceutyczne preparaty. Z pomocą idzie ziołolecznictwo z mocą ziół w postaci naparów i przeróżnych maści. O szczegółach opowiedzą prelegentki na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia: Irena Biała i Anna Bauer.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Myszkowie odbędą się we wtorek, 17 stycznia, o godzinie 16 w Cechu Rzemiosł Różnych, przy ul. Kościuszki 97. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij