Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Myszków: aktywny umysł do późnej starości

18.09.2014, Kluby zdrowia

Po wakacjach wracają zajęcia myszkowskiego klubu zdrowia, prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Na pierwszym spotkaniu dowiemy się, jak zachować sprawność umysłu mimo upływających lat.

„Gdzie są moje kluczyki?”, „Znów zapomniałem kupić proszek do prania!”, „Po co ja właściwie przyszłam do kuchni?”… Spadek zdolności poznawczych wraz z wiekiem jest nieunikniony. Z upływem lat zmieniają się nasze zdolności zapamiętywania, kojarzenia i uczenia się. Masa mózgu i ilość połączeń między komórkami nerwowymi zmniejsza się. Jednak w dużym stopniu możemy mieć wpływ na szybkość zachodzenia tego procesu! Na zmniejszanie bystrości umysłu wraz z przybywającymi latami wpływ mają różne czynniki. O nich właśnie na najbliższym spotkaniu opowie Irena Biała – kierownik Klubu Zdrowia w Myszkowie.

Organizatorzy zapraszają w czwartek, 25 września do Domu Kultury (ul. 3 maja 15). Początek spotkania o godzinie 17. Wstęp, jak zawsze, wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

red.jl

 

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij