Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Kolejne EXPO Zdrowie w Wiśle

18.05.2015, EXPO Zdrowie

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Wiśle, Starostwo Powiatowe w Cieszynie, Urząd Miejski w Wiśle oraz Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Wiśle zapraszają na kolejne już EXPO Zdrowie.

Wystawa EXPO Zdrowie to prawdziwy festiwal zdrowia. Podczas imprezy każdy uczestnik będzie mógł się przebadać i sprawdzić ogólną kondycję swojego  organizmu. Na specjalnych stanowiskach będzie można m.in. zmierzyć ciśnienie krwi, sprawdzić poziom cukru, cholesterolu, procent tkanki tłuszczowej w organizmie, wziąć udział w teście harwardzkim (prostym sprawdzianie wysiłkowym), zbadać wydolność płuc, a następnie skonsultować wyniki tych badań z lekarzem. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować zdrowych, smacznych potraw na specjalnym stoisku ze zdrową żywnością. Degustacja potraw to ważny element każdego EXPO Zdrowie.

Początki wystaw zdrowotnych sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Z powodzeniem realizowane są na całym świecie. Od kilku lat także i w Polsce. W Wiśle wystawa odbędzie się już po raz czwarty.

Wystawa EXPO Zdrowie odbędzie się w środę, 20 maja, w godzinach 9–14 na Placu Bogumiła Hoffa. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne!

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

https://www.chsch.pl/media/chsch/Organizator_i_sponsorzy.jpg

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij