Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Dietą w raka. Kurs gotowania w Skoczowie

7.11.2013, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Już 13 listopada podczas programu przygotowanego przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Skoczowie dowiemy się, jak przyrządzać smaczne i zdrowe posiłki. Zajęcia poprowadzi Iwona Deperas – promotor zdrowia i członkini Polskiego Komitetu Zwalczania Raka.

W ramach spotkania odbędzie ciekawa prelekcja, kurs zdrowego gotowania oraz degustacja wspólnie przygotowanych potraw. Na zakończenie uczestniczki i uczestnicy otrzymają przepisy kulinarne.

Jakość pożywienia wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Odpowiednio skomponowana dieta jest m.in. kluczem do profilaktyki wielu chorób, np. nowotworów. W Polsce choroby nowotworowe są drugą co do częstości przyczyną zgonów, zaraz po chorobach układu krążenia.

Kurs zdrowego gotowania odbędzie się w środę, 13 listopada w Zespole Szkół nr 1 w Skoczowie, przy ul. G. Morcinka 20. Początek zajęć o godzinie 18. Wstęp wolny. Program jest dofinansowany z funduszy Urzędu Miasta w Skoczowie.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Czytaj o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij