Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Śląski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Cieszyn: ruch dobry na wszystko

24.05.2013, Kluby zdrowia

Szkoła Ruchu to cykliczne spotkania w ramach cieszyńskiego klubu zdrowia, działającego przy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Już w najbliższy poniedziałek każdy chętny będzie mógł skorzystać z jej darmowych zajęć.

Spotkania prowadzi masażystka Alicja Policht. Pani Alicja na swoich zajęciach demonstruje proste do wykonania ćwiczenia usprawniające.

Zamiast czekać w półrocznej kolejce na rehabilitację albo wykupywać takie usługi w prywatnych przychodniach, można samemu nauczyć się wielu przydatnych ćwiczeń. W Szkole Ruchu demonstrowane są techniki masażu, które można samodzielnie wykonać w domu.

Aktywność fizyczna jest jedną z podstawowych zasad zdrowego stylu życia. W połączeniu ze zdrową dietą sprawi, że będziemy mieli o wiele większe szanse pozostać sprawnymi przez długie lata.

Najbliższe spotkanie Szkoły Ruchu odbędzie się poniedziałek, 27 maja. Zajęcia w ramach Klubu Zdrowia w Cieszynie odbywają się w każdy drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca o godzinie 17 w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Dom Narodowy, przy ul. Rynek 12.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
ul. Elektryków 6
43-603 Jaworzno

Nr konta bankowego:
31 2030 0045 1110 0000 0270 6720

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij